ما عادت داريم نشاني يک تارنما را تايپ کنيم و گوگل آن را برايمان اکران ‌دهد. البته چيزي که نمي‌دانيم روند‌‌ي جالبي ميباشد که در پشت اين صحنه صورت گرفته. شايد هم در دلمان بگوييم به هيچ وجه مکانيزم وبسايت چه ربطي به اينجانب داراست؟! مساله همينجاست. در صورتي خودتان يک روز بخواهيد سايتي داشته باشيد، هنگام طراحي وب به شما مي گويند بايستي هاست و دامنه بخريد.

طراحي سايت در مشهد

در‌صورتي‌که ابدا نمي‌دانيد هاست چه مي باشد؟ دامنه چه مي باشد؟ براي طراحي وب به چه چيزهايي نياز داريد؟ هاست مطلوب چه خصوصيت‌هايي دارااست؟ کدام جور هاست مطلوب شماست؟ و. مي بايست بيان کنم که جاي صدق آمديد. زيرا ميخواهم اثبات کنم که مبحث هاست و دامنه حقيقتا ديدني و کاربردي ميباشد.

مواد لازم براي ساخت وب سايت!

در دعوا طراحي وب، قرار ميباشد علاوه بر هاست به اصطلاحاتي مانند دامنه، سيستم رئيس محتوا و قالب وبسايت بر‌بخوريم. پس بهتر ميباشد همين اوليه تکليفمان را پر‌نور کنيم و با اين مفاهيم آشنا شويم.

دامنه

هنگامي خويش شما بخواهيد براي مثال وارد وب سايت نوين گرديد اوليه از کليه چه عمل مي کنيد؟ صراحت دارد، نشاني تارنما را وارد نوار مرورگرتان ميکنيد. در دنياي طراحي وب هم تعيين اسم يا اين که دامنه او‌لين گام ميباشد و به طور پسوند دامنه. اسم دامنه. www تثبيت مي گردد.

نکته حائض اهميت اين ميباشد که دامنه منحصربه‌فرد ميباشد و نبايد تکراري باشد. يعني حال که ما صاحب و مالک دامنه www.rondbit.com هستيم، شما نمي‌توانيد همين اسم را براي وبسايتتان گزينش نماييد. خريد دامنه هم به آساني و از روش کمپاني‌هاي ارائه‌دهند? سرويس ها تثبيت و تمديد دامنه انجام ميگردد. با يک جستجوي بي آلايش در وب کلي از اين وبسايت‌ها برايتان اکران داده مي شود و تنها لازم ميباشد اسم متبوع خويش را تعيين فرمائيد، هزينه آن را بپردازيد، و اجاره آن را به صورت ساليانه تمديد فرمائيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل آموزش قرآن کریم املاک توقف خرید فروش رهن اجاره تیرآهن و نبشی پلاک یک ، مرجع تجربیات و تحقیقات دیجیتال من خودمونی Alice گروه جامعه شناسی ابهر گروه علمی فرهنگی تبلیغی امت برتر